ویزای شینگن ایتالیا به همراه بلیط هواپیمایی آلیتالیا

در شرایط اقتصادی و سیاسی امروز ایران روز به روز شرایط اخذ ویزای شینگن و سفر به کشورهای اروپایی سخت شده و مسافران بسیاری با مقوله رد شدن ویزای درخواستی روبه رو می شوند. این ردی ویزا علاوه بر محروم شدن مسافر از سفری که ماه ها برای آن برنامه ریزی کرده، در اخذ ویزاهای شینگن بعدی نیز تاثیر منفی داشته و شرایط اخذ ویزا بسیار مشکل تر خواهد شد.

راه حل چیست؟

ما در پیشواز همواره به دنبال راه هایی هستیم تا اخذ ویزای شینگن را برای مسافران راحت تر کرده و سفری پرخاطره و ارزشمند را به آن ها هدیه دهیم.

پیشنهاد ما به شما اهالی سفر و گردشگری استفاده از شرایط اخذ ویزایی مطمئن از طریق سفارت کشور ایتالیا به همراه پرواز رفت برگشتی دلپذیر با هواپیمایی آلیتالیا است.

شما می توانید پس از اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا با پرواز مستقیم هواپیمایی آلیتالیا، به مقصد رم رفته و طی مدت زمان ویزای شینگن خود که اغلب ده روز است، در محدوده ی شینگن آزادانه سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. و پس از اتمام مدت ویزا با پرواز آلیتالیا به تهران بازگردید.

محل ورود
رم – ایتالیا
زمان رفت
۱۳ آذرماه ۹۷
زمان بازگشت
۲۲ آذر ماه ۹۷
مدت زمان بلیط ویزا
ده روز
خدمات بلیط ویزا ایتالیا
اخذ ویزای شینگنبلیط رفت و برگشت هواپیمایی آلیتالیا
بیمه مسافرتی
توجه:لازم است که در مبادی ورودی حتما هتل تایید شده و یا محل اقامت مشخص داشته باشید که در صورت درخواست براساس سلیقه شما تهیه می شود.

 

نکته: هزینه ترجمه ی مدارک، عوارض خروج از کشور و ورودیه ی سفارت برعهده ی مسافر می باشد. از کلیه ی مسافران محترم ضمانت بازگشت اخذ می شود.

اطلاعات سفر

ما در پیشواز هر ماه گروهی از متقاضیان سفر به حوزه شینگن را پس از بررسی و آماده سازی مدارک، جهت انگشت نگاری و دریافت ویزای شینگن به سفارت ایتالیا معرفی می کنیم. جهت کسب اطلاع از تاریخ دقیق رفت و برگشت پروازها، روز مصاحبه، شرایط و هزینه ها با ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت درخواست روبه رو را پر کرده تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و مشاور شما در زمینه اخذ ویزا و آماده سازی مدارک باشند.

خدمات بیشتر

در صورت تمایل شما عزیزان، آمادگی آن را داریم که سایر خدمات مورد نیاز شما در طول سفر، از جمله

  • رزرو هتل محل اقامت در تمامی کشورهای حوزه شینگن
  • ترانسفر
  • پروازهای داخلی اروپا
  • لیدر و ….

را به صورت جداگانه فراهم آوریم.

دنیا به پیشواز شما می آید…

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

یک دیدگاه بگذارید

امتیاز