در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ با غولهای صنعت غذایی دنیا آشنا شوید

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ در شهر کلن کشور آلمان برگزار میشود و مخاطبین زیادی از سراسر دنیا دارد. این نمایشگاه هر دوسال یکبار در شهر کلن کشور آلمان برگزار میشود که از اهمیت بسیاری برخوردار است. ایده های نو و بخش های مختلف در زمینه مواد غذایی در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ یافت میشود. این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۷ مهر ماه سال ۹۸ برگزار میشود. نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ در فضایی بالغ بر ۲۸۴,۰۰۰ متر مربع میباشد و دارای بیش از ۷,۴۰۵ غرفه میباشد که در نمایشگاه ۲۰۱۷ تعداد ۱۶۵ هزار بازدید کننده از ۱۹۲ کشور جهان در این نمایشگاه شرکت میکنند. آژانس پیشواز با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه برگزاری تور نمایشگاهی همراه شما در این سفر تجاری خواهد بود.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ از جمله نمایشگاه های مورد توجه در کلن است. علاوه بر غذا ها صنایع مورد استفاده برای تولیدات غذایی نیز در این نمایشگاه معرفی میشود که بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا 2019 - Anuga 2019
نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ – Anuga 2019

بخش های مختلف نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹

  • مواد غذایی مفید
  • گوشت و فراورده های آن
  • لبنیات
  • نوشیدنی ها
  • نوشیدنی های گرم
  • غذا های نیمه آماده
  • غذاهای سرد و تازه
  • نان و کیک
  • محصولات ارگانیک
  • کانسبت های آشپزی

در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ چه میگذرد؟

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ با مخاطبین خاص خود فضای خوبی را برای بهبود محصولات خود و گرفتن ایده هایی جدید فراهم کرده است. صنایع غذایی , کترینگ ها , تکنولوژی ساخت محصولات فریزری و غیره را میتوانید در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹ بیابید با توجه به شرکت کنندگانی از سراسر دنیا نمایشگاه مواد غذایی آنوگا از جمله نمایشگاه های مهم در این حوزه کرده است, که مخاطبین بسیاری را به خود جذب کرده است.از سال ۲۰۱۷ بخش جدید اهدا ی جوایز به بهترین ها اضافه شده است که به جذابیت این نمایشگاه میافزاید

مقاصد تور نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۹
مدت زمان تورزمان
هزینه ی تور
تور چهار روزه نمایشگاه۳ شب و ۴ روز۱۳ تا ۱۶ مهر ماه ۹۸قیمت بلیط + ۸۵۰ یورو
تور ۷ روزه آلمان، فرانسه
(۳ شب آلمان، ۳ شب فرانسه)
۶ شب و ۷ روز۱۳ تا ۱۹ مهر ماه ۹۸قیمت بلیط + ۱۲۸۰ یورو

خدمات نمایشگاه صنایع آنوگا ۲۰۱۹ :

اخذ ویزای شینگن، هتل چهار ستاره با صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، گشت شهری در شهرهای محل اقامت، لیدر مجرب فارسی زبان از ابتدای سفر، بیمه مسافرتی

تور اختیاری هلند (آمستردام) بصورت مجزا قابل اجرا می باشد

نکته : هزینه کارت نمایشگاه، ترجمه مدارک، خروج از کشور و ورودیه سفارت بر عهده مسافر می باشد. از کلیه ی مسافران محترم ضمانت بازگشت اخذ می شود.

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

یک دیدگاه بگذارید

امتیاز