نام نمایشگاه نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری ایتالیا (Host 2019)
تاریخ برگزاری 26-30مهر98 (18-22اکتبر2019)
محل برگزاری ایتالیا – میلان
سیکل برگزاری دو ساله
تعداد غرفه های نمایشگاه
1700
موضوعات نمایشگاه صنایع غذایی – هتلداری – مهمانداری
خدمات قابل ارائه:
بلیط اخذ ویزای شینگن
ترانسفر فرودگاهی هتل
خدماتی که ارائه نمی شود
نهار
شام

نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری ایتالیا ۲۰۱۹ مقصدی عالی برای اطلاع از آخرین نوآوری ها و روندهای بازار در صنایع غذایی و هتلداری است، که چهلمین دوره آن مهر ماه امسال در شهر میلان ایتالیا برگزار می شود.

از نمایشگاه هاست ۲۰۱۹ بازدید کنید تا:

 • مروری اجمالی بر نوآوری ها در فن آوری های تجهیزات صنایع غذایی، محصولات غذایی (مواد اولیه، محصولات نیمه آماده)، دنیای قهوه و همچین قالب ها
 • انجام معاملات بین المللی با افراد حرفه ای
 • حضور شرکت های تولیدکننده ماشین آلات، تجهیزات، سیستم ها و محصولات نیمه آماده
 • تجربه دیدار محصولات روز دنیا از نزدیک و آشنایی با قابلیت های آنها
 • کسب اطلاع از تازه ها با حضور در کنفرانس های نمایشگاه و سرمایه گذاری بهینه
 • بررسی برخورد خریداران در مورد محصولات جدید
 • بررسی بازار و کسب سهم جدیدی از آن و رقابت برای قیمت مناسب
 • درک موقعیت خود در بازار و تقویت نام تجاری
 • تقویت روابط با مشتریان قدیمی و ایجاد ارتباط مشتریان جدید
 • اطلاع از نوآوری ها و تحولات بازار
 • بررسی وضعیت بازار برای سرمایه گذاری
 • امکان سنجی برای فعالیت در بخش صادرات بدلیل بین المللی بودن نمایشگاه

 

موضوعات نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری میلان (۲۰۱۹ Host):

تجهیزات خدمات غذایی: در این بخش از نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری میلان تکنیک ها، خدمات غذایی، میز غذا و به روز ترین روندهای پذیرایی و پخت، ماشین آلات و فر، تجهیزات، مواد خام، آرد، مخمر ها ائه می شوند.

شیرینی و بستنی: بستنی را می توان یکی از برترین محصولات خوراکی ایتالیا دانست که با سرعت بالایی در حال پیشرفت و گسترش است. در این بخش از نمایشگاه غذای ایتالیا ۲۰۱۹ محصولات نیمه آماده، ماشین آلات روز و جدیدترین پیشخوان های یخچالی با کیفیت بسیار بالا به نمایش گذاشته می شوند.محصولات دیگری نیز از جمله ماست(ماست های جدید، طعم دار و فرآوری شده) در این بخش ارائه می شوند. بستنی های جدید ایتالیایی که با تکنولوژی های جدید فرآوری می شوند و بسیار لذیذ هستند از بارزترین محصولات این بخش از نمایشگاه است. محصول دیگر بخش شیرینی و بستنی، شکلات هایی است که از بهترین دانه های کاکائو تهیه می شود.

قهوه و چای: ارائه محصولات از خام تا فرآوری شده در این بخش از نمایشگاه مهمانداری ایتالیا انجام می شود و فرآین فرآوری قهوه نیز به نمایش گذاشته می شود. ایتالیا رهبر بی چون و چرای بخش قهوه،در این بخش اهتمام بالایی بر ایجاد ترکیب های مختلف و حتی نامتعارف و ققهوه و اسپرسو د اشته است.

دستگاه ها و تجهیزات نوشیدنی، بار:دستگاه های قهوه جوش، اسپرسوساز و تجهیزات نوشیدنی و هر آنچه در پشت پیشخوان قرار میگیرد در این بخش از نمایشگاه صنایع مهمانداری میلان ارائه می شود. متصدیان بار قهوه با کیفیت بالا و همچنین آخرین محصولات و فرآوری های این حوزه را ارائه می کنند.

میز و مبلمان غذا: در این بخش از نمایشگاه غذای میلان مبلمان و لوازم تزیینی فست فودها، رستوران ها، بارها، نانوایی ه و بستنی فروشی ها  که بخشی از پروژه های  معماران، طراحان و مدیران هنری معروف دنیا هستند، به نمایش گذاشته می شوند.

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

یک دیدگاه بگذارید

امتیاز