با تور پوکت در نوروز ۹۹ به تایلند سفر کنید

پوکت : معرفی

در تور پوکت نوروز ۹۹ به کشور زیبای تایلند سفر کنید و از جاذبه های دیدنی این کشو دیدن کنید. پوکت بزرگترین جزیره در کشور تایلند است این جزیره سواحل دیدنی زیادی دارد.

پوکت در دریای آندامان در جنوب تایلند است. این جزیره بیشتر کوهستانی است و دامنه کوهی در غرب این جزیره از شمال به جنوب دارد. کوه های پوکت انتهای جنوبی رشته کوه پوکت را تشکیل می دهد. هفتاد درصد از منطقه پوکت تایلند پوشیده از کوههایی است که از شمال تا جنوب امتداد دارند.

۳۰ درصد باقیمانده دشت هایی در قسمتهای مرکزی و شرقی این جزیره زیبا و دیدنی است. محبوب ترین منطقه توریستی پوکت ساحل پاتونگ در ساحل غربی غربی جزیره پوکت است .

ساکنین پوکت مانند اکثر تایلندی ها ، اکثرا بودایی هستند اما تعداد قابل توجهی هم در این جزیره مسلمان هستند. این جزیره گردشگری سالانه مقصد سفر بسیاری از توریست ها میباشد. پوکت یکی از جاهای شلوغ و پر رفت و آمد تایلند است .

ساحل پاتونگ یکی از مکان های دیدنی و جالب پوکت است که گردشگران غروب آفتاب را در آنجا سپری می کنند این ساحل در ۱۵ کیلومتری غربی پوکت قرار دارد.

پوکت به سه ناحیه تقسیم می شود :

مونانگ پوکت

کاتو

تالانگ

اطلاعات آماری پوکت :

مساحت : ۵۶۹ کیلومتر مربع

جمعیت : حدود ۶۰۰ هزار نفر

ارتفاع: ۵۲۹ متر

 

مکان های دیدنی پوکت :

باغ وحش پوکت

خلیج فانگ نا

ساحل های دیدنی و زیبا

جزیره‌ فی فی

فانتاسی که دیزنی‌لند جنوب شرقی آسیا

معبد وات چالونگ

آکواریوم پوکت

سفر پوکت تایلند با تور پوکت نوروز ۹۹ آژانس پیشواز آسیا

خدمات تور پوکت : بلیت رفت و برگشت ماهان +  هفت شب اقامت ، ویزا ، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری ، سیم کارت ، لیدر و بیمه مسافرتی

 

تاریخ به روزرسانی پکیج ۱ دی ۹۸

پوکت نوروز 99
پوکت نوروز ۹۹

جهت مشاوره و ثبت نام تور پوکت نوروز ۹۹ با شماره ۰۲۱۶۶۹۰۶۳۶۴ تماس بگیرید

02166906364

 

تور پوکت 99
پوکت
تور پوکت
پوکت تایلند

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

یک دیدگاه بگذارید

امتیاز