تور اروپا فروردین ۹۸ را با آژانس پیشواز سفر کنید

پس از سال ها تجربه ی شیرین و موفق در زمینه ی برگزاری تورهای توریستی حوزه شینگن اروپا و سفر به کشور های غرب اروپا همچون، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، آلمان و غیره، این بار بر آن شدیم که با برگزاری تور اروپا فروردین ۹۸ لذت سفر به اروپای شرقی زیبا را به مسافرانمان هدیه دهیم.

مجارستان، کشور شهرهای کارت پستالی

مجارستان (به مجاری: Magyarország) کشوری است در اروپای مرکزی که پایتخت آن بوداپست است. کشور مجارستان بیش از ۱۴۴ شهر دارد اما بیشتر مردم دنیا و گردشگران به پایتخت مجارستان یعنی شهر بوداپست سفر می‌کنند. شما در تور اروپا فروردین ۹۸ از این شهر زیبا دیدن خواهید کرد همچنین بوداپست نام خود را در کتاب گینس با رکورد بیشترین عکس پانارومای جهان به ثبت رساند. اما زیبایی‌های این شهر به‌قدری است که به یک شهر کارت‌پستالی تبدیل‌شده است.

تور اروپا فروردین 98 - مجارستان
تور اروپا فروردین ۹۸ – مجارستان

تور اروپا فروردین ۹۸ با سفر به اتریش، سرزمین کوه های آلپ

اتریش با پایتختی وین واقع در اروپای مرکزی با مساحت ۹۰۰ کیلومتری است. کوهستان های مرتفع اتریش را از لحاظ جفرافیایی در موقعیت خوبی قرار داده است. کوه های معروف آلپ شمال و جنوب این کشور را پوشش داده اند و با مسیر تجاری دانوبین از غرب و شرق ارتباط دارد. وین پایتخت این کشور به دلیل وجود تاریخی غنی در زمینه هنر و موسیقی به پایتخت موسیقی جهان بدل شده است. بازدید از شهر وین هم قسمتی از تور اروپا فروردین ۹۸ ما میباشد. کشور های چک، اسلوونی، مجارستان، سوئیس، آلمان و ایتالیا از همسایگان مرزی اتریش هستند. حتما در فروردین ۹۸ به اتریش سر بزنید.

تور اروپا فروردین 98 - اتریش
تور اروپا فروردین ۹۸ – اتریش

سفر به فرانسه مهد مد جهان

یکی از مقاصد تور اروپا فروردین ۹۸ که برای شما در نظر گرفته ایم فرانسه است. فرانسه‌ با مساحتی معادل ۶۵۰ هزار کیلومتر مربع، چهل و دومین کشور بزرگ جهان و با جمعیتی حدود ۶۷ میلیون نفر، بیست و یکمین کشور پر جمعیت شمرده می‌شود. هر ساله جشنواره های مد زیادی در پاریس برگزار می شود که در دنیا شهرت بسیاری دارد و هر ساله میلیون ها گردشگر را جذب خود می کند.

تور اروپا فروردین 98 - فرانسه
تور اروپا فروردین ۹۸ – فرانسه

 

محل ورود
بوداپست – مجارستانبوداپست – مجارستان
زمان رفت
۳۱ فروردین ماه ۹۸۳۱ فروردین ماه ۹۸
زمان بازگشت
۴ اردیبهشت ماه ۹۸۶ اردیبهشت ماه ۹۸
مدت زمان تور
۴ شب و ۵ روز۶ شب و ۷ روز
مقاصد تور
۳ شب بوداپست، ۱ شب وین
۳ شب بوداپست، ۱ شب وین، ۲ شب پاریس
هزینه ی تورقیمت بلیط + ۷۵۰ یوروقیمت بلیط + ۱۱۸۰ یورو
خدمات تور مجارستان ، اتریش، فرانسه
اخذ ویزای شینگناقامت در هتل های چهار ستاره به همراه صبحانه
بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ایران ایرترانسفر فرودگاهی
گشت شهری در شهرهای محل اقامتلیدر فارسی زبان از ابتدای سفر
بیمه مسافرتی

تور مجارستان، اتریش، فرانسه
تور اروپا مهر 98 - فرانسه
وین - اتریش
بوداپست - مجارستان
بوداپست - مجارستان

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

یک دیدگاه بگذارید

امتیاز