درباره ما

درباره ی پیشواز

آژانس هواپیمایی پیشواز با نام ثبتی پیشواز آسیا فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ با اخذ مجوز از سازمان ایران گردی و جهان گردی آغاز نمود. ما فعالیت خود را با برگزاری تور نمایشگاهی و اعزام هیئت های تجاری و علمی آغاز کردیم و امروز به عنوان اولین و بزرگترین مجری تور نمایشگاهی شناخته می شویم. در کنار تور نمایشگاهی، از همان ابتدا برگزاری تورهای سیاحتی به مقاصد اروپایی را نیز در دستور کار خویش داشته ایم.

ما در این سال ها همواره به دنبال بهتر شدن و ارائه خدمات منحصر به فرد به مسافران بوده ایم و هیچ گاه اندیشه ای جز ایجاد رضایت برای مسافران خود نداشته ایم.

همکاری با سازمان ها، نهادها، انجمن ها و اتحادیه های مختلف اعم از ادارات نظام مهندسی بسیاری از استان ها، تعاونی انبوه سازان مسکن تام، شهرداری های استان های مختلف و در کنار همه این ها، اعتمادی که مسافرانمان همیشه نسبت به ما در دل داشته اند جملگی افتخاراتی است که در این سالیان نصیبمان شده است.

ما در آژانس هواپیمایی پیشواز گرد هم آمدیم تا سفرهایی آرام و پر از خاطرات شیرین و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنیم.

با ما هم سفر شوید.

دنیا به پیشواز شما می آید...

آژانس هواپیمایی پیشواز

مجوز ها

چرا ما ؟

تجربه کاری ما در این سالیان، پشتوانه ای است برای برگزاری بهترین تورها با بالاترین خدمات. ما نزدیک به دو دهه است که در زمینه برگزاری تور فعالیت می کنیم و امروز با تکیه بر تجربیاتمان ادعا داریم می توانیم بهترین و شیرین ترین سفرهای خارجی را برای شما رقم بزنیم.

ما سالهاست مجری مستقیم برگزاری تور نمایشگاهی و سیاحتی بوده و هستیم. این بدین معنی است که تمامی مراحل کار، از کوچکترین تا بزرگترین، توسط تیم حرفه ای خودمان در داخل و خارج کشور صورت می پذیرد که سبب می شود بتوانیم با مدیریت و رهبری درست تورهای مسافرتی ایده آلی را برای شما برگزار نمائیم.

ما باور داریم که تنها راه توسعه و پیشرفت برخورد صادقانه و درست با مسافرانمان است. هیچ چیز برای ما ارزشمندتر از کسب رضایت مسافرانمان نیست و در این مسیر همواره کوشیده ایم به تعهداتمان عمل کنیم.

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید