چرا باید از نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس (SIA 2017) بازدید کرد؟
image of 1140x530

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری پاریس از برترین رویداد های بخش کشاورزی و دامپروری دنیا به حساب می آید. این نمایشگاه از سال ۱۹۱۷ بصورت هر ساله برگزار شده و SIA 2017 پنجاهمین دوره برگزاری آن است. در دوره گذشته سیا ۷۰۰/۰۰۰ بازدید کننده از ۱۰۵۰ غرفه ی آن دیدن کردند. نمایشگاه SIA فضایی برای ملاقات متخصصان و مدیران این حوزه از سراسر دنیاست که امسال در تاریخ ۷-۱۵ اسفند ۹۵ (۲۵ فوریه – ۵ مارس۲۰۱۷) در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles  شهر پاریس فرانسه برگزار می شود. سیا امسال، نمایشگاه نوآوریها خواهد بود و آخرین ماشین آلات و تکنولوژِی های کشاورزی در آن به نمایش گذاشته می شود.

محصولات نمایشگاه کشاورزی پاریس۲۰۱۷:

 این نمایشگاه در۴ بخش مختلف برگزار می شود:

  • پرورش دام
  • مواد خوراکی و آشپزی
  • محصولات گیاهی و زراعی
  • خدمات کشاورزی و ماشین آلات


بخش های نمایشگاه کشاورزی پاریس ۲۰۱۷:
بخش پرورش دام

  • در بخش های پرورش دام بیش از ۳۸۵۰ راس دام از ۳۳۰ نژاد شامل گاو، گاوهای نر، اسبهای باری، اسبچه، میمون، بز، گوسفند، میش و قوچ، خرگوش و حیوانات مزرعه ای، خوک، سگ و حیوانات خانگی و… به نمایش گذاشته می شوند.

بخش مواد خوراکی و آشپزی

  • بخش مواد غذایی شما را به دنیای طعم ها و لذت تجربه مزه های جدید دعوت می کند. این بخش مکان مناسبی برای خرید محصولات و مواد اولیه باکیفیت و نیز شرکت در سمینارها و نشست های تخصصی غذا و مواد غذایی است.


بخش محصولات گیاهی و زراعی

  • ابزارها و ماشین آلات کشاورزی
  • رهیافت های جدید در باغبانی
  • برنامه ها و کارگاه های آموزشی مختلف


بخش خدمات کشاورزی و تخصصی 

موضوع نمایشگاه امسال «کشاورزی پویا» می باشد. کشاورزی پویا عبارت است از: «مجموعه ای از ابزارهای جدید و اطلاعات به روز شده برای تولید محصول کیفی تر، داشتن زمینی پر بازده تر و حفاظت بهتر از زمین

در پایان گفتنی است که ۹۱% از شرکت کنندگان (غرفه داران) نمایشگاه سیا را به عنوان یکی نمایشگاه سطح بالای کشاورزی قلمداد کردند و ۷۲% غرفه داران به این نمایشگاه به عنوان بهترین مکان برای ملاقات مدیران و تصمیم گیرندگان اصلی بخش کشاورزی نگاه می کنند.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس (SIA 2017)

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس و ثبت نام در تور SIA 2017 با شماره ۶۶۹۰۱۹۱۸(۰۲۱) تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

تور نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس (SIA 2017)

About Author

client-photo-1
admin

Comments

دیدگاهتان را بنویسید