چرا باید از نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس (SIA 2017) بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری پاریس از برترین رویداد های بخش کشاورزی و دامپروری دنیا به حساب می آید. این نمایشگاه از سال ۱۹۱۷ بصورت هر ساله برگزار شده و SIA 2017 پنجاهمین دوره برگزاری آن است. در دوره گذشته سیا ۷۰۰/۰۰۰ بازدید کننده از ۱۰۵۰ غرفه ی آن دیدن کردند. نمایشگاه SIA فضایی برای ملاقات متخصصان و مدیران این حوزه از سراسر دنیاست که امسال در تاریخ ۷-۱۵ اسفند ۹۵ (۲۵ فوریه – ۵ مارس۲۰۱۷) در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles  شهر پاریس فرانسه برگزار می شود. سیا امسال، نمایشگاه نوآوریها خواهد بود و آخرین ماشین آلات و تکنولوژِی های کشاورزی در آن به نمایش گذاشته می شود.

محصولات نمایشگاه کشاورزی پاریس۲۰۱۷:

 این نمایشگاه در۴ بخش مختلف برگزار می شود:

  • پرورش دام
  • مواد خوراکی و آشپزی
  • محصولات گیاهی و زراعی
  • خدمات کشاورزی و ماشین آلات


بخش های نمایشگاه کشاورزی پاریس ۲۰۱۷:
بخش پرورش دام

  • در بخش های پرورش دام بیش از ۳۸۵۰ راس دام از ۳۳۰ نژاد شامل گاو، گاوهای نر، اسبهای باری، اسبچه، میمون، بز، گوسفند، میش و قوچ، خرگوش و حیوانات مزرعه ای، خوک، سگ و حیوانات خانگی و... به نمایش گذاشته می شوند.

بخش مواد خوراکی و آشپزی

  • بخش مواد غذایی شما را به دنیای طعم ها و لذت تجربه مزه های جدید دعوت می کند. این بخش مکان مناسبی برای خرید محصولات و مواد اولیه باکیفیت و نیز شرکت در سمینارها و نشست های تخصصی غذا و مواد غذایی است.


بخش محصولات گیاهی و زراعی

  • ابزارها و ماشین آلات کشاورزی
  • رهیافت های جدید در باغبانی
  • برنامه ها و کارگاه های آموزشی مختلف


بخش خدمات کشاورزی و تخصصی 

موضوع نمایشگاه امسال «کشاورزی پویا» می باشد. کشاورزی پویا عبارت است از: «مجموعه ای از ابزارهای جدید و اطلاعات به روز شده برای تولید محصول کیفی تر، داشتن زمینی پر بازده تر و حفاظت بهتر از زمین

در پایان گفتنی است که ۹۱% از شرکت کنندگان (غرفه داران) نمایشگاه سیا را به عنوان یکی نمایشگاه سطح بالای کشاورزی قلمداد کردند و ۷۲% غرفه داران به این نمایشگاه به عنوان بهترین مکان برای ملاقات مدیران و تصمیم گیرندگان اصلی بخش کشاورزی نگاه می کنند.

نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس (SIA 2017)

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس و ثبت نام در تور SIA 2017 با شماره ۶۶۹۰۱۹۱۸(۰۲۱) تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

تور نمایشگاه کشاورزی و دامپروری پاریس (SIA 2017)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اطلاع از دیدگاه جدید  
اطلاع رسانی کن از

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید