نمایشگاه صنعت ساختمان پاریس (Batimat 2017) به روایت تصویر
image of 1140x530

تور نمایشگاه صنعت ساختمان پاریس (Batimat 2017)


نمایشگاه ساختمان پاریس (Batimat 2017)، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های صنعت ساختمان جهان، در تاریخ ۱۵-۱۹آبان ۹۶ (۶-۱۰ نوامبر ۲۰۱۷) در کشور فرانسه و در شهر پاریس برگزار می شود.
بتیمات هر دو سال یکبار برگزار می شود که دوره گذشته آن در سال ۲۰۱۵، توانست رضایت ۹۶ درصدی بازدیدکنندگان را فراهم آورد. نمایشگاه صنعت ساختمان فرانسه (بتیمات ۲۰۱۷)، فرصت بی نظیری برای متخصصان است تا با به روزترین دستاوردهای صنعت ساختمان و آخرین رویکردهای تکنولوژی در این صنعت آشنا شوند و روابط تجاری شان را گسترش دهند.
نمایشگاه بتیمات ۲۰۱۷، حوزه های مختلفی از جمله سازه، ماشین آلات ساختمان و کارگاهی، اتصالات و یراق آلات، ابزار آلات، IT و خدمات دیجیتال، مشاوره و خدمات فنی، تاسیسات، بتن و صنایع وابسته را پوشش می دهد.
در سال ۲۰۱۵، تعداد ۲۴۳۶ غرفه دار که ۵۱ درصد از آنها غیر فرانسوی بودند در باتیمات حضور داشتند و ۳۴۰ هزار نفر بازدید کننده نیز از آن بازدید کردند. هم چنین در نمایشگاه Batimat 2017 نزدیک به ۲۰۰ کارگاه و گردهمایی نیز برگزار می شود.
آژانس هواپیمایی پیشواز، به عنوان بزرگترین برگزارکننده تورهای نمایشگاهی، دراین دوره نیز همچون ادوار پیشین، مجری مستقیم تور بازدید از نمایشگاه Batimat 2017 آلمان می باشد. سال ها تجربه پیشواز در برگزاری تورهای اروپایی و به ویژه نمایشگاهی، یقیناً می تواند سفری خاطره انگیز و بی دغدغه را برای شما رقم بزند.

تور نمایشگاه صنعت ساختمان پاریس (Batimat 2017)

About Author

client-photo-1
admin