نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا آلمان (Anuga 2017) به روایت تصویر
image of 1140x530

 

تور نمایشگاه صنایع غذایی آلمان (Anuga 2017) 

نمایشگاه صنایع غذایی آلمان ۲۰۱۷ (Anuga 2017) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های صنایع غذایی جهان، در تاریخ ۱۸۱۹ مهر ۹۶(۱۱۱۰ اکتبر ۲۰۱۷) در کشور آلمان و در شهر کلن برگزار می شود.

آنوگا هر دو سال یکبار برگزار می شود که دوره گذشته آن در سال ۲۰۱۵، توانست رضایت ۹۷ درصدی بازدیدکنندگان را فراهم آورد. نمایشگاه صنایع غذایی آلمان (آنوگا ۲۰۱۷) در فضایی به مساحت ۲۸۰ هزار متر مربع، فرصت بی نظیری برای متخصصان است تا با به روزترین دستاوردهای صنعت غذا و تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوند و ارتباطات تجاری شان را افزایش دهند. 


اه صنعت غذا آنوگا

 نمایشگاه آنوگا ۲۰۱۷، حوزه های مختلفی از جمله مواد غذایی سالم، مواد غذایی منجمد، غذای ارگانیک، نوشیدنی های سرد و گرم، مواد غذایی تازه، غذای حلال، نان و شیرینی،گوشت و لبنیات و تجهیزات آشپزی را پوشش می دهد.

در سال ۲۰۱۵، تعداد ۷۰۰۰ غرفه دار از ۱۰۸ کشور جهان در آنوگا حضور داشتند و ۱۶۰ هزار نفر بازدید کننده از ۱۹۲ کشور نفر نیز از آن بازدید کردند. هم چنین در نمایشگاه  Anuga 2015 نزدیک به ۱۱۰۰ روزنامه نگار از ۴۱ کشور به ثبت این رویداد مهم پرداختد.

آژانس هواپیمایی پیشواز، به عنوان بزرگترین برگزارکننده تورهای نمایشگاهی،این دوره نیز همچون ادوار پیشین، مجری مستقیم تور بازدید از نمایشگاهAnuga  آلمان می باشد. سال ها تجربه پیشواز در برگزاری تورهای اروپایی و به ویژه نمایشگاهی، یقیناً می تواند سفری خاطره انگیز و بی دغدغه را برای شما رقم بزند.

تور نمایشگاه صنایع غذایی آلمان (Anuga 2017)

About Author

client-photo-1
admin