نمایشگاه دکوراسیون میلان ۲۰۱۸ HOMI MILANO 2018

نام نمایشگاهنمایشگاه دکوراسیون میلان (HOMI MILANO 2018)
تاریخ برگزاری23-26 شهریور 97 (14-17 سپتامبر 2018)
محل برگزاریایتالیا - میلان
سیکل برگزاریسالانه
موضوعات نمایشگاهطراحی داخلی و دکوراسیون

نمایشگاه دکوراسیون میلان (HOMI MILANO 2018) در شهر میلان ایتالیا در ۱۰ بخش مختلف با برگزاری جلسات، کارگاه ها، سمینارها و پروژه های خاص، فرصتی مناسبی برای آشنایی با آخرین تحولات، نوآوری ها و رویکردهای روز صنعت دکوراسیون است.

بخش های مختلف نمایشگاه دکوراسیون میلان (HOMI MILANO 2018):

  1. عادات زندگی: این بخش با ارائه ایده ها و محصولات جدید و بررسی عادات زندگی به چیدمان نشیمن و آشپزخانه می پردازد. در این بخش مبلمان، دکور (لوازم جانبی مبلمان منزل)، دکوراسیون سبز (گیاهان و گل مصنوعی)، نورپردازی محیط داخلی، آثار هنری، ، وسایل آشپزخانه، لوازم خانگی برقی، تجهیزات شیمیایی، کارد و چنگال، سفال و ظروف کریستال و شیشه ای نیز ارائه می شود.
  2. عطرها و لوازم مراقبت شخصی: در این نمایشگاه یک بخش آزمایشگاهی با هدف ارائه و آموزش بازدید کنندگان در شناخت عطر شخصی و رایحه محیط پیرامون قرار دارد. در این بخش دنیایی از شرکت های برتر حضور دارند. ماجراجویی و اکتشاف با عطر گل و بسته بندی سفارشی از طریق راه حل های بازاریابی مهم ترین نتیجه این بخش است.
  3. هدیه و رویدادها : این بخش به ارائه طیف وسیعی از محصولات اختصاص داده شده، از هدیه های کوچک تا اقلام بزرگ، لوازم التحریر، هدایای ازدواج و ...
  4. سبک زندگی کودکان: این بخش به کودکان، عادات و سبک زندگیشان می پردازد و برای اتاق خواب بچه ها، مراقبت از آن ها، لوازم بازی و تجهیزات مراقبت از آنها دسته های مختلفی از محصولات را ارائه می دهد. منسوجات دکوری، اطلاعات و لوازم مورد نیاز مادران باردار، مبلمان و لوازم جانبی، لوازم جانبی سفر، دستگاه ایمنی، مقالات برای مادران باردار، منسوجات برای بچه ها، دکور، نور، اسباب بازی برای سنین مختلف و لوازم مدرسه از مواردی است که به بخش سبک زندگی کودکان اختصاص داده شده است.
  5. سرگرمی و کار: این بخش به عناصری تحت عنوان تخیل خلاق، ابزارهای نوشتن و اشیاء خواندنی، اختصاص دارد و لوازم التحریر، ابزار نوشتن، لوازم سرگرمی، مسافرت، موسیقی و کار اینجا ارائه می شود.
  6. سلامتی و زیبایی: این بخش به طور کامل به زندگی خوب و مراقبت های شخصی، سلامتی و آرامش اختصاص داده شده و در آن تجهیزات حمام، سلامتی، ورزش و تناسب اندام، لوازم بهداشتی و زیبایی ارائه می شود.
  7. مد و جواهرات: این بخش تمرکز قوی روی مد دارد و دو دنیای لوازم جانبی و جواهرات را در خود جای داده است.  طراحان بسیار قوی در این نمایشگاه حضور دارند و گفتگوهای الهام بخش و سمینارها در بخش مد و جواهرات اتفاق می افتد. لوازم جانبی، لباس، طلا و جواهر و مجموعه کامل لباس از محصولات ارائه شده در این بخش هستند. از اهداف این بخش به پژوهش مارک های جدید، ارتقاء استعداد های جوانان، طراحی و نو آوری می توان اشاره کرد.
  8. باغ و فضای باز: این بخش فضای کاملی از راه حل ها برای ایجاد باغ سبزی های کوچک و زندگی در کنار طبیعت است. در بخش باغ نمایشگاه محصولاتی چون مبلمان لوازم جانبی، تجهیزات برای خارج از منزل، محصولات برای دکور در فضای باز، لوازم جانبی پیک نیک، نورپردازی در فضای باز، خورشید سایه ها و سیستم های حفاظت از آفتاب، محصولات گلخانه و باغ، ابزار و لوازم جانبی برای باغ ها و تراس ارائه می شود.
  9. منسوجات خانگی: منسوجات، کتان، صنایع دستی، بخش هایی از دکوراسیون خانه، لباس خواب، فرش و قالیچه، پرده ها، ظروف و سبد و ... در این بخش ارائه می شود.

۱۰- CONCEPT LAB: این بخش به شرکت های طراحی مفهوم و سردبیران و قرارداد اختصاص داده شده است.

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه دکوراسیون میلان (HOMI MILANO 2018) ، خدمات اخذ ویزای شنگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه دکوراسیون میلان (HOMI MILANO 2018)
تاریخ :  
97/06/23
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید