سه مکان مرموز و ترسناک جهان
image of 1140x530

با ما همراه باشید تا با ترسناک‌ترین مکان‌های جهان آشنا شویم و سوژه‌ای برای کابوس‌های شبانه خود بیابیم

 ۱٫ جنگل«Aokigahara»، ژاپن

در کشور ژاپن جنگلی وجود دارد که در بخش زیرین کوه فوجی«Fuji» قرار گرفته است. اما این جنگل در بین مردم به جنگل خودکشی شناخته می‌شود. دلیل چنین لقبی این است که در آن افراد بسیار زیادی خودکشی می‌کنند و در حقیقت آخرین جایی است که برخی افراد ژاپنی به چشم می‌بینند. در بخش‌های مختلف جنگل می‌توانید جسدهایی را مشاهده کنید. در این جنگل بیش از ۵۰۰ خودکشی صورت گرفته است و در بخش‌های مختلف آن نیز جمله‌های امیدبخشی نظیر «زندگی گران‌بها است” به چشم می‌خورد.»

۲٫  بیمارستان ، هلینگی«Healingly»  انگلستان

شاید بتوان گفت که این مکان در واقع یک بیمارستان نیست و برای مدت ۹ سال به عنوان یک محلی  برای نگهداری دیوانگان مورد استفاده قرار گرفته است. با تغییر سیاست‌های درمانی در خصوص این بیماران ، درهای بیمارستان مذکور به مدت ۱۰ سال بسته شد. گفته می‌ِشود بازدیدکنندگان در این بیمارستان می‌توانند صدای ناله بیماران تحت درمان را بشوند و بدون‌شک بازدید از چنین بنایی می‌تواند بسیار ترسناک باشد.

۳٫ جزیره عروسک‌ها، ایسلند

جزیره عروسک‌ها یک مکان بسیار عجیب و خیالی است که از اغلب درختان آن عروسک آویزان شده‌است. هیچ ادعای دقیقی در خصوص اینکه چرا عروسک‌ها آویزان و اعدام شده‌اند، وجود ندارد و مردمان محلی بر این باور هستند که مردی چندین سال پیش دختری را که در کانال غرق شده بود، پیدا کرده و برای جاودان نگهداشتن خاطره او، این عروسک‌ها را از درختان آویزان کرده است.

About Author

client-photo-1
admin

Comments

دیدگاهتان را بنویسید