نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ ۲۰۱۷ 2017 Munich Fabric Start

نام نمایشگاهنمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (2017 Munich Fabric Start)
تاریخ برگزاری14-16 شهریور 96 (5-7 سپتامبر 2017)
محل برگزاری
آلمان - مونیخ
سیکل برگزاریسالانه
تعداد غرفه نمایشگاهی1000
تعداد بازدید کننده20/000
موضوعات نمایشگاهپارچه و لباس - صنعت مد - لوازم جانبی

نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (۲۰۱۷ Munich Fabric Start)، مجموعه ای جامع از اطلاعات و ایده ها را برای همه نوع پوشاک در هشت محوطه نمایشگاهی به نمایش می گذارد. در مونیخ فابریک استارت سخنرانی ها و مذاکراتی در مورد روند ها و گرایشات آینده بازار برگزار می شود و محیط های کاری برای محصولات تعریف می شود. نمایشگاه مد و لباس مونیخ یک جایگاه تجاری موثر در یک محیط کاری برای معرفی محصولات خواهد بود.

موضوعات نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ ):

  • بخش پارچه و لباس: در این بخش از نمایشگاه مونیخ فابریک استارت، بیش از ۶۰۰ فروشنده بین المللی  ابتکارات خود را در زمینه پارچه و لباس ارائه می دهند.علاوه بر این مجموعه کاملی از محصولات و پارچه های کشباف، الیاف پشمی، پنبه ای و ابریشمی را در این بخش می توان یافت.
  • بخش لوازم جانبی پوشاک: در بخشش لوازم جانبی بیش از ۲۰۰ فروشنده پیشرو در جهان، آخرین گرایشات در زمینه دکمه ها، قطعات جواهرات، آستردوزی، یراق دوزی، قلاب دوزی، و برچسب های خلاقانه در حوزه پوشاک را به نمایش می گذارند.
  • بخش منطقه آبی (BlueZone ): این بخش برای اولین بار به طور تخصصی برای پارچه های جین تعیین شده است، که در آن پارچه های جین و پوشاک ورزشی به نمایش گذاشته می شوند.در بخش منطقه آبی ۸۰ فروشنده بین المللی انواع جین از پارچه های جین مدرن، شسته شده و پرداخت شده، پارچه های کشباف پهن، قیطان و نخ، و محصولات جین آماده را به نمایش می گذارند.
  • استودیوهای طراحی: در این بخش یک محیط مدرن برای ارائه ایده های جهت دار و راه حل های طراحی فردی برای تجارت و طرح های خلاقانه و جدید در نظر گرفته شده است. در دوره های گذشته نیز طراحان پارچه و لباس و و گردانندگان این صنعت طرح ها و ابتکارات خود را به نمایش گذاشتند.
  • محصولات ارگانیک: بیش از ۵۰۰ پارچه ارگانیک مجاز در این بخش به نمایش گذاشته می شوند. تمام پارچه هایی که دراینجا معرفی شده اند، با دقت انتخاب شده و برای اثبات گواهی، کنترل داخلی می شوند.
  • کارگاه و سمینارها: در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، سمینارهایی درباره روندها و گرایشات بازار، و همچنین کارگاه هایی پیرامون صنعت نساجی و مد برگزار می شود.

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (۲۰۱۷ Munich Fabric Start)، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (2017 Munich Fabric Start)
تاریخ :  
96/06/14
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تک ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

تماشا کنید: نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا