نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ ۲۰۱۸ 2018 Munich Fabric Start

نام نمایشگاهنمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (2018 Munich Fabric Start)
تاریخ برگزاری13-15 شهریور 97 (4-6 سپتامبر 2018)
محل برگزاری
آلمان - مونیخ
سیکل برگزاریسالانه
تعداد غرفه نمایشگاهی1000
تعداد بازدید کننده20/000
موضوعات نمایشگاهپارچه و لباس - صنعت مد - لوازم جانبی

نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (۲۰۱۸ Munich Fabric Start)، مجموعه ای جامع از اطلاعات و ایده ها را برای همه نوع پوشاک در هشت محوطه نمایشگاهی به نمایش می گذارد. در مونیخ فابریک استارت سخنرانی ها و مذاکراتی در مورد روند ها و گرایشات آینده بازار برگزار می شود و محیط های کاری برای محصولات تعریف می شود. نمایشگاه مد و لباس مونیخ یک جایگاه تجاری موثر در یک محیط کاری برای معرفی محصولات خواهد بود.

موضوعات نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ ):

  • بخش پارچه و لباس: در این بخش از نمایشگاه مونیخ فابریک استارت، بیش از ۶۰۰ فروشنده بین المللی  ابتکارات خود را در زمینه پارچه و لباس ارائه می دهند.علاوه بر این مجموعه کاملی از محصولات و پارچه های کشباف، الیاف پشمی، پنبه ای و ابریشمی را در این بخش می توان یافت.
  • بخش لوازم جانبی پوشاک: در بخشش لوازم جانبی بیش از ۲۰۰ فروشنده پیشرو در جهان، آخرین گرایشات در زمینه دکمه ها، قطعات جواهرات، آستردوزی، یراق دوزی، قلاب دوزی، و برچسب های خلاقانه در حوزه پوشاک را به نمایش می گذارند.
  • بخش منطقه آبی (BlueZone ): این بخش برای اولین بار به طور تخصصی برای پارچه های جین تعیین شده است، که در آن پارچه های جین و پوشاک ورزشی به نمایش گذاشته می شوند.در بخش منطقه آبی ۸۰ فروشنده بین المللی انواع جین از پارچه های جین مدرن، شسته شده و پرداخت شده، پارچه های کشباف پهن، قیطان و نخ، و محصولات جین آماده را به نمایش می گذارند.
  • استودیوهای طراحی: در این بخش یک محیط مدرن برای ارائه ایده های جهت دار و راه حل های طراحی فردی برای تجارت و طرح های خلاقانه و جدید در نظر گرفته شده است. در دوره های گذشته نیز طراحان پارچه و لباس و و گردانندگان این صنعت طرح ها و ابتکارات خود را به نمایش گذاشتند.
  • محصولات ارگانیک: بیش از ۵۰۰ پارچه ارگانیک مجاز در این بخش به نمایش گذاشته می شوند. تمام پارچه هایی که دراینجا معرفی شده اند، با دقت انتخاب شده و برای اثبات گواهی، کنترل داخلی می شوند.
  • کارگاه و سمینارها: در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، سمینارهایی درباره روندها و گرایشات بازار، و همچنین کارگاه هایی پیرامون صنعت نساجی و مد برگزار می شود.

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (۲۰۱۸ Munich Fabric Start)، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (2018 Munich Fabric Start)
تاریخ :  
97/06/13
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تک ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید