نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه ورونا ۲۰۱۸ 2018 MOTOR BIKE EXPO

نام نمایشگاهنمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه ورونا (2018 MOTOR BIKE EXPO)
تاریخ برگزاری29 دی -1 بهمن 96 (19-21 ژانویه 2018)
محل برگزاریایتالیا - ورونا
سیکل برگزاریسالانه
تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه160/000
تعداد غرفه داران نمایشگاه700
فضای نمایشگاهی79/000 متر مربع
موضوعات نمایشگاهموتور سیکلت - دوچرخه
وبسایت نمایشگاهwww.motorbikeexpo.it

بخش های نمایشگاه موتور بایک اکسپو ایتالیا ۲۰۱۸:

  • موتورسیکلت های کافه ریسر (Café Racer): این بخش اخیرا به نمایشگاه موتور ایتالیا اضافه شده و در آن مسابقات موتور سواران برگزار می شود.
  • موتور سیکلت کاستوم (Custom): پر طرفدار ترین بخش نمایشگاه موتور بایک شو ۲۰۱۸، بخش کاستوم است که بزرگترین توزیع کنندگان لوازم جانبی و پوشاک را در خود جای می دهد. این بخش پر بازدید ترین قسمت نمایشگاه است.
  • موتورسیکلت اسپرت (Sport): مهمترین تیم های قهرمانی از جمله MotoGP و Superbike and Tourist Trophy در این بخش از نمایشگاه حضور دارند و می توان مشاهیر و پیشکسوتان موتور سواری را در اینجا ملاقات کرد. در بخش موتور اسپرت طیف وسیعی از محصولات و ابزارها و پوشاک  و تجهیزات به نمایش گذاشته می شوند.
  • موتورسیکلت تورینگ (Touring): شاید بتوان این بخش از نمایشگاه را دنیای ماجراجویی و سفر دانست.در بخش تورینگ، دنیایی از لوازم جانبی و محصولات و تجهیزات سفارشی ارائه می شود.
  • موتور سیکلت آفرود (Offroad): موتورهای Enduro و cross از هیجان انگیز ترین موتورهای بازار هستند که با تحولات چشم گیری همراهند. تیم های رسمی، رانندگان و علاقه مندان همیشه بازدید کنندگان اصلی این بخش هستند.
  • موتور سیکلت اسکوتر (Scooter): موتوری که به وسیله ای اساسی و مهم برای ساکنان مراکز شهری بزرگ و متوسط تبدیل شده، که در نمایشگاه موتور ورونا شرکت های بزرگ سازنده این موتورها حضور دارند.


در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه ورونا (۲۰۱۸ MOTOR BIKE EXPO)، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.


نام :  
نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه ورونا (2018 MOTOR BIKE EXPO)
تاریخ :  
96/10/29
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید