نمایشگاه معماری و ساختمان میلان (MADE 2017)

نمایشگاه ساختمان و معماری میلان (MADE) بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سازی و معماری است که هر دو سال یکبار در فضایی به وسعت ۶۵۰۰۰ متر مربع در مجتمع نمایشگاهی میلان ایتالیا (Fiera Milano) برگزار می شود. این نمایشگاه در دوره گذشته ۲۰۰/۰۰۰ بازدید کننده داخلی و ۳۶/۰۰۰  بازدید کننده خارجی را به خود جذب کرده است. هم چنین بیش از ۱۵۴ کنفرانس، همایش و برنامه جانبی در ۴ سالن مجزا در این نمایشگاه برگزار می شود و نزدیک به ۲۰۰۰ نوآوری در بخش های محصول و راه حل های ساختمانی در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می شوند.

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان ۲۰۱۷ که با حضور ۱۴۵۰ غرفه دار در تاریخ ۱۸-۲۱ اسفند ۱۳۹۵( ۸-۱۱ مارس ۲۰۱۷) برگزار می شود، نمایشگاهی ایده آل برای شرکت های فعال در زمینه ساخت و ساز و ساختمان به حساب می آید.

آنچه که شما را برای بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان میلان ترغیب می کند:

به روز ترین محصولات، راه حل ها و پیشرفت های جدید، جلسات و کنفرانس های آموزشی و فرصت های تجاری؛ این موضوعات تنها بخش کوچکی از رویدادهایی است که متخصصان در این نمایشگاه تجاری به دنبال آنها می گردند. فضای سرشار از خلاقیت نمایشگاه معماری و ساختمان میلان موجب شده است که این نمایشگاه تجربه ای خاص برای تمام متخصصانی باشد که به دنبال جدیدترین محصولات و راهکارها برای نوسازی یا ساخت ساختمان های جدید می گردند.

Made 2017 نمایشگاهی مناسب برای غرفه داشتن:
نمایشگاه معماری و ساختمان میلان به بیش از ۱۴۰۰ غرفه دار خود این امکان را می دهد می دهد تا جدیدترین محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند. گفتنی است برگزاری دوسالانه نمایشگاه معماری و ساختمان میلان، سطح انتظارات را از این نمایشگاه بیشتر می کند.

بازدیدکنندگان نمایشگاه ساخت و ساز میلان:
• طراحان و متخصصان
• شرکت های ساختمان سازی/ نگهداری و تعمیرات
• پنجره سازان و صنعتگرها
• تولید کنندگان - خرده فروشان- توزیع کنندگان و عمده فروشان مصالح و متریال های ساختمانی
• دانشگاه ها و مراکز آموزشی
• مدیران تاسیسات عمومی
• نصاب های سیستم های گرمایش
• پیمانکاران
• هتلداران

محصولات ارائه شده در نمایشگاه معماری ایتالیا:

مصالح ساختمانی، ماشین آلات ساخت و ساز، تجهیزات و فن آوری ها، تجهیزات ایمنی و امنیت، ،محوطه سازی، مبلمان شهری و فضاهای سبز، پوشش ساختمان، سیستم نما، پنجره و سیستم های حفاظت در برابر آفتاب، سایبان، محصولات نیم ساخته، درب ورودی و آپارتمانی،مواد و مصنوعات برای طراحی داخلی، سیستم بالابر عمودی و پله برای خانه ها، خدمات و فن آوری های نرم افزاری، BIM ، طراحی خدمات و محصولات برای زنجیره ساخت و ساز ساختمانی

نمایشگاه معماری و ساختمان میلان (MADE 2017)

نام نمایشگاهنمایشگاه معماری و ساختمان میلان (MADE 2017)
تاریخ برگزاری۱۸-۲۱ اسفند ۱۳۹۵ (۸-۱۱ مارس ۲۰۱۷)
موضوعات نمایشگاهساختمان - معماری- مصالح و نرم افزارها
محل برگزاریایتالیا - میلان

زمان برگزاری : ۱۸-۲۱ اسفند ۱۳۹۵ (۸-۱۱ مارس ۲۰۱۷)
محل برگزاری: ایتالیا- میلان
در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه معماری و ساختمان میلان (مید ۲۰۱۷) ، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

2 Responses

  1. سلام هزینه بلیط نمایشگاه چقدره؟ و ایا شما میتونین برام خرید کنین؟
    • mahsa saghafi
      سلام مهلت ثبت نام برای ویزای این نمایشگاه به اتمام رسیده است.

درباره این مطلب نظر بگذارید.

نام :  
MADE 2017
تاریخ :  
1395/12/18
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط