نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی ایتالیا(Cosmo prof 2017)

 نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بلونیا (Cosmo prof 2017) از ۵۰ سال پیش تاکنون، بصورت هرساله برگزار شده و یکی از مهمترین نمایشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی جهان به حساب می آید. این نمایشگاه امسال در تاریخ ۱۷-۲۰ مارس ۲۰۱۷ (۲۷-۳۰ اسفند ۹۵) در شهر بلونیا برگزار می شود. برگزار کنندگان نمایشگاه در سال گذشته بودجه قابل توجهی سرمایه گذاری کردند تا حضور خریداران و توزیع کنندگان برجسته و مهم جهانی را در این بستر تجاری تضمین کنند. در نمایشگاه کازمو پروف ایتالیا ۲۰۱۶ حدود ۳۰،۰۰۰ بازدیدکننده و ۱۰۱۷ غرفه دار از ۳۹ کشور شرکت کردند. حضور در این نمایشگاه به تبلیغ و بیشتر دیده شدن شرکت ها در شبکه های مختلف توزیع و فروش و شبکه های رسانه ای بین المللی کمک می کند. نمایشگاه محصولات زیبایی و لوازم آرایشی بهداشتی بولونیا به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه های بین المللی در این حوزه از صنعت، طیف وسیعی از محصولات زیبایی و آرایشی، ماشین آلات ساخت و تولید و همچنین ابداعات برندهای مهم و بزرگ جهان را در۹۰۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی در معرض نمایش قرار می دهد.

پنجاهمین نمایشگاه محصولات زیبایی ایتالیا ۲۰۱۷:

این نمایشگاه مهمترین فرصت تجاری برای تمام شرکت های حرفه ای می باشد که به دنبال مخاطبینی با انگیزه و متخصص هستند. همه ساله نمایشگاه لوازم زیبایی و آرایشی بهداشتی ایتالیا صاحبان مراکز زیبایی، خریداران و صاحبان هتل ها، تکنسین های خدمات زیبایی، مربیان حرفه ای کلاس ها و کلاب های تناسب اندام و زیبایی بسیاری را به خود جذب می کند. نمایشگاه کازمو پروف بلونیا در این دوره، بستری برای پزشکی زیبایی نیز خواهد بود. پنجاهمین دوره از نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی بلونیا را از دست ندهید و بخشی از بزرگترین اجتماع صنعت زیبایی در سطح بین المللی باشید. این نمایشگاه با دیدی وسیع و جامع، محصولات زیبایی و سلامت را به رهبران و حرفه ای های دنیا ارائه خواهد کرد.

چرا باید در نمایشگاه لوازم آرایشی ایتالیا شرکت کرد؟

  • این نمایشگاه یکی از مهترین رویدادهای تجاری این صنعت برای تامین کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم و محصولات زیبایی، آرایشی بهداشتی به شمار می رود.
  • تمامی شبکه های مرتبط با این صنعت از توزیع کنندگان جزء گرفته تا سایت های اینترنتی و همچنین شبکه های حرفه ای فروش در این نمایشگاه حضور دارند.
  • باز کردن راهی به سوی بازار های جهانی و آن سوی دریا و به وجود آوردن روابط و استراتژی های جدید.
  • ملاقات با خریداران و توزیع کنندگان از سرتاسر دنیا در قالب برنامه ی «ملاقات با خریداران» که  جهت پاسخگویی به نیاز شرکت های غرفه دار تدارک دیده شده است.
  • آشنایی و ارتباط با برندهای جهانی حاضر در نمایشگاه بلونیا در سطح بین المللی.
  • موقعیت بی نظیر نمایشگاه بلونیا در بازار جهانی با سابقه ی بیش از ۵۰ سال حضور در صنعت زیبایی.

بخش های تحت پوشش نمایشگاه Cosmo prof بلونیا ۲۰۱۷:

  • بخش ناخن و مو
  • عطریات و لوازم آرایشی
  • محصولات بهداشتی طبیعی (محصولات سبز)
  • بسته بندی و تولید محصولات سالن زیبایی

تعداد کثیری از غرفه داران و خریداران از کشورهای خارجی هر ساله به این نمایشگاه  باز می گردند. این نشان از این است که حضور چند باره خود را در کنار مدیران ارشد این صنعت  برای رشد و توسعه کسب و کارشان مفید می دانند.

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (Cosmo prof 2017)

نام نمایشگاهنمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بولونیا (Cosmo prof 2017)
تاریخ برگزاری17-20 مارس 2017 (27-30 اسفند 95)
موضوعات نمایشگاهمحصولات زیبایی، آرایشی و بهداشتی و ماشین آلات ساخت و تولید
محل برگزاریایتالیا - بلونیا

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی بلونیا، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است

درباره این مطلب نظر بگذارید.

نام :  
Cosmo prof 2017
تاریخ :  
1395/12/27
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط