نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری ایتالیا ۲۰۱۷ 2017 Host

نام نمایشگاهنمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری ایتالیا (2017 Host)
تاریخ برگزاری28مهر-2آبان96 (20-24اکتبر2017)
محل برگزاریایتالیا - میلان
سیکل برگزاریدو سالانه
تعداد غرفه های نمایشگاه1700
موضوعات نمایشگاهصنایع غذایی - هتلداری - مهمانداری

نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری ایتالیا ۲۰۱۷ مقصدی عالی برای اطلاع از آخرین نوآوری ها و روندهای بازار در صنایع غذایی و هتلداری است، که چهلمین دوره آن مهر ماه امسال در شهر میلان ایتالیا برگزار می شود.

از نمایشگاه هاست ۲۰۱۷ بازدید کنید تا:

 • مروری اجمالی بر نوآوری ها در فن آوری های تجهیزات صنایع غذایی، محصولات غذایی (مواد اولیه، محصولات نیمه آماده)، دنیای قهوه و همچین قالب ها
 • انجام معاملات بین المللی با افراد حرفه ای
 • حضور شرکت های تولیدکننده ماشین آلات، تجهیزات، سیستم ها و محصولات نیمه آماده
 • تجربه دیدار محصولات روز دنیا از نزدیک و آشنایی با قابلیت های آنها
 • کسب اطلاع از تازه ها با حضور در کنفرانس های نمایشگاه و سرمایه گذاری بهینه
 • بررسی برخورد خریداران در مورد محصولات جدید
 • بررسی بازار و کسب سهم جدیدی از آن و رقابت برای قیمت مناسب
 • درک موقعیت خود در بازار و تقویت نام تجاری
 • تقویت روابط با مشتریان قدیمی و ایجاد ارتباط مشتریان جدید
 • اطلاع از نوآوری ها و تحولات بازار
 • بررسی وضعیت بازار برای سرمایه گذاری
 • امکان سنجی برای فعالیت در بخش صادرات بدلیل بین المللی بودن نمایشگاه

 

موضوعات نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری میلان (۲۰۱۷ Host):

تجهیزات خدمات غذایی: در این بخش از نمایشگاه صنعت غذا و مهمانداری میلان تکنیک ها، خدمات غذایی، میز غذا و به روز ترین روندهای پذیرایی و پخت، ماشین آلات و فر، تجهیزات، مواد خام، آرد، مخمر ها ائه می شوند.

شیرینی و بستنی: بستنی را می توان یکی از برترین محصولات خوراکی ایتالیا دانست که با سرعت بالایی در حال پیشرفت و گسترش است. در این بخش از نمایشگاه غذای ایتالیا ۲۰۱۷ محصولات نیمه آماده، ماشین آلات روز و جدیدترین پیشخوان های یخچالی با کیفیت بسیار بالا به نمایش گذاشته می شوند.محصولات دیگری نیز از جمله ماست(ماست های جدید، طعم دار و فرآوری شده) در این بخش ارائه می شوند. بستنی های جدید ایتالیایی که با تکنولوژی های جدید فرآوری می شوند و بسیار لذیذ هستند از بارزترین محصولات این بخش از نمایشگاه است. محصول دیگر بخش شیرینی و بستنی، شکلات هایی است که از بهترین دانه های کاکائو تهیه می شود.

قهوه و چای: ارائه محصولات از خام تا فرآوری شده در این بخش از نمایشگاه مهمانداری ایتالیا انجام می شود و فرآین فرآوری قهوه نیز به نمایش گذاشته می شود. ایتالیا رهبر بی چون و چرای بخش قهوه،در این بخش اهتمام بالایی بر ایجاد ترکیب های مختلف و حتی نامتعارف و ققهوه و اسپرسو د اشته است.

دستگاه ها و تجهیزات نوشیدنی، بار:دستگاه های قهوه جوش، اسپرسوساز و تجهیزات نوشیدنی و هر آنچه در پشت پیشخوان قرار میگیرد در این بخش از نمایشگاه صنایع مهمانداری میلان ارائه می شود. متصدیان بار قهوه با کیفیت بالا و همچنین آخرین محصولات و فرآوری های این حوزه را ارائه می کنند.

میز و مبلمان غذا: در این بخش از نمایشگاه غذای میلان مبلمان و لوازم تزیینی فست فودها، رستوران ها، بارها، نانوایی ه و بستنی فروشی ها  که بخشی از پروژه های  معماران، طراحان و مدیران هنری معروف دنیا هستند، به نمایش گذاشته می شوند.

شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری ایتالیا (۲۰۱۷ Host)، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه صنایع غذایی و مهمانداری ایتالیا (2017 Host)
تاریخ :  
96/07/28
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط