نمایشگاه دکوراسیون پاریس ۲۰۱۸ Maison & object 2018

نام نمایشگاهنمایشگاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018)
تاریخ برگزاری29 دی تا 3 بهمن96 (19-23 ژانویه2018 )
محل برگزاریفرانسه - پاریس
سیکل برگزاریسالانه
تعداد بازدیدکنندگان85/000
فضای نمایشگاهی11/000 متر مربع
موضوعات نمایشگاهدکوراسیون

Maison & object نمایشگاهی متشکل از سه حوزه اصلی دکوراسیون داخلی است که مکانی مناسب برای فروشندگان و تسهیل ارتباطات و کشف محصولات جدید برای آنها است. از بازدید کنندگان نمایشگاه Maison & object می توان به خریداران، معماران، طراحان داخلی و طراحان محصول اشاره کرد.

Maison & object رویداد بزرگی برای کار حرفه ای در زمینه هنر و دکوراسیون داخلی در تمام ابعاد و حوزه های آن است. مواردی چون دکوراسیون، طراحی، مبلمان، لوازم جانبی، منسوجات، عطر، دنیای کودکان، کارد و چنگال ... در این نمایشگاه ارائه می شوند و می توان با آخرین دستاورد ها و اطلاعات به فضا روح و جان بخشید..

Maison & object: نمایشگاه تجاری به عنوان تجربه - این نمایشگاه را می توان تجربه ای منحصر به فرد برای کشف موضوعات غیر منتظره دانست. Maison & object  تقاطع چند فرهنگی زندگی معاصر است. بازدید کنندگان از سراسر جهان در این مکان گرد هم می آیند و با هم به بحث و تبادل می پردازند. این گردهمایی ها مروری جامع بر تعالی و نوآوری ها برای به اشتراک گذاری خلاقیت است.

Maison & object: سکوی پرشی برای رشد نام تجاری - این نمایشگاه در هر سال ایده های ابتکاری جدید را شناسایی می کند و از طریق مجموعه سخنرانی ها در زمینه این موضوعات به بررسی آن ها توسط کارشناسان بین المللی می پردازد، Maison & object یک منبع اطلاعات منحصر به فرد برای کمک به درک و پیش بینی روند بازار فراهم می کند.

Maison & object: یک طرح به آینده زندگی

موضوعات محصولات نمایشاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018):

مبلمان  - نورپردازی – تزیینات - پارچه و پوشش های دیگر – تجهیزات فضای باز – تجهیزات حمام و بخور – فرش – لوازم و تجهیز ات دفاتر اداری – تجهیزات اتاق کودک و نوجوان -  لوازم پخت و پز و سرو غذا - لوازم جانبی مد

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018)، خدمات اخذ ویزای شنگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018)
تاریخ :  
96/10/29
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

تماشا کنید: نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا