نمایشگاه دکوراسیون پاریس ۲۰۱۸ Maison & object 2018

نام نمایشگاهنمایشگاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018)
تاریخ برگزاری29 دی تا 3 بهمن96 (19-23 ژانویه2018 )
محل برگزاریفرانسه - پاریس
سیکل برگزاریسالانه
تعداد بازدیدکنندگان85/000
فضای نمایشگاهی11/000 متر مربع
موضوعات نمایشگاهدکوراسیون

Maison & object نمایشگاهی متشکل از سه حوزه اصلی دکوراسیون داخلی است که مکانی مناسب برای فروشندگان و تسهیل ارتباطات و کشف محصولات جدید برای آنها است. از بازدید کنندگان نمایشگاه Maison & object می توان به خریداران، معماران، طراحان داخلی و طراحان محصول اشاره کرد.

Maison & object رویداد بزرگی برای کار حرفه ای در زمینه هنر و دکوراسیون داخلی در تمام ابعاد و حوزه های آن است. مواردی چون دکوراسیون، طراحی، مبلمان، لوازم جانبی، منسوجات، عطر، دنیای کودکان، کارد و چنگال ... در این نمایشگاه ارائه می شوند و می توان با آخرین دستاورد ها و اطلاعات به فضا روح و جان بخشید..

Maison & object: نمایشگاه تجاری به عنوان تجربه - این نمایشگاه را می توان تجربه ای منحصر به فرد برای کشف موضوعات غیر منتظره دانست. Maison & object  تقاطع چند فرهنگی زندگی معاصر است. بازدید کنندگان از سراسر جهان در این مکان گرد هم می آیند و با هم به بحث و تبادل می پردازند. این گردهمایی ها مروری جامع بر تعالی و نوآوری ها برای به اشتراک گذاری خلاقیت است.

Maison & object: سکوی پرشی برای رشد نام تجاری - این نمایشگاه در هر سال ایده های ابتکاری جدید را شناسایی می کند و از طریق مجموعه سخنرانی ها در زمینه این موضوعات به بررسی آن ها توسط کارشناسان بین المللی می پردازد، Maison & object یک منبع اطلاعات منحصر به فرد برای کمک به درک و پیش بینی روند بازار فراهم می کند.

Maison & object: یک طرح به آینده زندگی

موضوعات محصولات نمایشاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018):

مبلمان  - نورپردازی – تزیینات - پارچه و پوشش های دیگر – تجهیزات فضای باز – تجهیزات حمام و بخور – فرش – لوازم و تجهیز ات دفاتر اداری – تجهیزات اتاق کودک و نوجوان -  لوازم پخت و پز و سرو غذا - لوازم جانبی مد

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018)، خدمات اخذ ویزای شنگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه دکوراسیون پاریس (Maison & object 2018)
تاریخ :  
96/10/29
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید