نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس ۲۰۱۸ Salon Retro mobile 2018

نام نمایشگاهنمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2018)
تاریخ برگزاری18-22 بهمن 96 (7-11 فوریه 2018)
محل برگزاریفرانسه - پاریس
سیکل برگزاریسالانه
تعداد بازدید کنندگان100/000
تعداد غرفه نمایشگاهی550
موضوعات نمایشگاهخودروهای کلاسیک

  • رویدادی برای علاقمندان به خودروهای کلاسیک در نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2018):

در زمان سفر کنید و رویاهایتان را زندگی کنید. از غرفه ها دیدن کنید، اطلاعات کسب کنید و سرمایه گذاری کنید. با هنرمندان، کتاب فروشان، برگزارکنندگان رالی، فروشندگان قطعات یدکی و نمونه ها، فروشندگان خودرو،  مکانیک ها و بیمه گران ملاقات کنید. سازندگان خودرو هایی چون بنتلی، بوگاتی، بی ام و، مرسدس، پورشه، فراری، سیتروئن، پژو، رنو، لانسا، آلفا رومئو، اسکودا و بسیاری دیگر... را از نزدیک ببینید.

  • نمایشگاه و رویدادهای انحصاری:

این نمایشگاه به رویدادی فوق العاده برای بازدیدکنندگان تبدیل شده است. خودروهای لوکس قدیمی، خودروهای رالی ماجراجویانه Paris-Dakar  و خودروهای روز دنیا در سالن رترو موبایل به نمایش گذاشته می شوند. در نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس این فرصت فراهم است تا از مدل ها و مجموعه های اتومبیل در نمایشی پویا و رویایی دیدن کنید.

  • حراج گردآورندگان و کلکسیونرهای خودرو:

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس تنها یک نمایشگاه مشهور و بین المللی نیست، بلکه رویدادی است که در خود سه مجموعه حراجی خودروی مهم دنیا را گرد هم می آورد، از جمله حراج Art curial که رکورددار فروش ۴۶ میلیون یورو در یک دوره نمایشگاه را داراست.

غرفه داران و بخش های مختلف نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2018):

عتیقه داران، اشیا و لوازم مربوط به اتومبیل ها، شرکت های لیزینگ خودرو، فروشندگان خودروهای کلاسیک، واردکنندگان، فروشندگان بیمه، تولیدکنندگان، مکانیک، مطبوعات و رسانه، سازندگان مدل های مینیاتوری، موزه ها، تعمیرکنندگان بدنه خودرو، فروشندگان پوستر و عکس، قطعات یدکی، کتاب های فنی، ابزارآلات، اسباب بازی ها، خودروسازان، باشگاه و فدراسیون، برگزارکنندگان همایش ها، فروشندگان اجزا و قطعات، مراکز حراجی، تعمیر و تقویت بدنه

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس(Salon Retro mobile 2018)، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

نام :  
نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2018)
تاریخ :  
1396/11/18
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تک ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

می خواهید به اروپا سفر کنید؟
برای دریافت مشاوره رایگان ویزای شینگن ثبت نام کنید
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
با تشکر از ثبت نام شما ... منتظر تماس مشاوران ما باشید