نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2017)

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile) بزرگترین رویداد خودروهای کلاسیک در سراسر جهان است که هر ساله در تاریخ ۲۰-۲۴ بهمن ۱۳۹۵(۸-۱۲ فوریه ۲۰۱۷) در مرکز نمایشگاهی Paris Expo Porte De Versailles شهر پاریس برگزار می شود. این نمایشگاه حدود۵۵۰ غرفه دار و ۱۰۰٫۰۰۰ بازدیدکننده دارد و در فضایی به وسعت ۶۰/۰۰۰ متر مربع برگزار می شود. نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس بزرگترین نمایشگاه و هم چنین  بزرگترین محل حراج اتومبیل های کلاسیک در جهان است. این رویداد فضای وسیعی فراهم کرده است که در آن می توان به تماشا و خرید محصولات جدید و قدیمی پرداخت. هنرمندان، باشگاه ها، فدراسیون ها، فروشندگان لوازم یدکی و فروشندگان خودرو، در این رویداد نهایت تلاش خود را در جهت رضایت بیشتر بازدیدکنندگان چهار گوشه دنیا به کار می بندند.

  • Salon Retro mobile ،رویدادی که پاریس را به پایتخت خودرو تبدیل کرده است:

این نمایشگاه رویدادی جذاب برای همه علاقمندان به خودروهای کلاسیک، محسوب می شود: بیش از ۵۰۰ خودرو کلاسیک لوکس، ۵۵۰ غرفه دار، ۱۲۰ باشگاه و ۴۵ هنرمند طراح گالری های خودرو  در این نمایشگاه حضور دارند.

  • رویدادی برای علاقمندان به خودروهای کلاسیک در پاریس ۲۰۱۷ :

در زمان سفر کنید و رویاهایتان را زندگی کنید. از غرفه ها دیدن کنید، اطلاعات کسب کنید و سرمایه گذاری کنید. با هنرمندان، کتاب فروشان، برگزارکنندگان رالی، فروشندگان قطعات یدکی و نمونه ها، فروشندگان خودرو،  مکانیک ها و بیمه گران ملاقات کنید. سازندگان خودرو هایی چون بنتلی، بوگاتی، بی ام و، مرسدس، پورشه، فراری، سیتروئن، پژو، رنو، لانسا، آلفا رومئو، اسکودا و بسیاری دیگر... را از نزدیک ببینید.

  • نمایشگاه و رویدادهای انحصاری:

این نمایشگاه به رویدادی فوق العاده برای بازدیدکنندگان تبدیل شده است. خودروهای لوکس قدیمی، خودروهای رالی ماجراجویانه Paris-Dakar  و خودروهای روز دنیا در سالن رترو موبایل به نمایش گذاشته می شوند. در نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس این فرصت فراهم است تا از مدل ها و مجموعه های اتومبیل در نمایشی پویا و رویایی دیدن کنید.

  • حراج گردآورندگان و کلکسیونرهای خودرو:

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس تنها یک نمایشگاه مشهور و بین المللی نیست، بلکه رویدادی است که در خود سه مجموعه حراجی خودروی مهم دنیا را گرد هم می آورد، از جمله حراج Art curial که رکورددار فروش ۴۶ میلیون یورو در یک دوره نمایشگاه را داراست.

غرفه داران و بخش های مختلف نمایشگاه خودروهای کلاسیک فرانسه:

عتیقه داران، اشیا و لوازم مربوط به اتومبیل ها، شرکت های لیزینگ خودرو، فروشندگان خودروهای کلاسیک، واردکنندگان، فروشندگان بیمه، تولیدکنندگان، مکانیک، مطبوعات و رسانه، سازندگان مدل های مینیاتوری، موزه ها، تعمیرکنندگان بدنه خودرو، فروشندگان پوستر و عکس، قطعات یدکی، کتاب های فنی، ابزارآلات، اسباب بازی ها، خودروسازان، باشگاه و فدراسیون، برگزارکنندگان همایش ها، فروشندگان اجزا و قطعات، مراکز حراجی، تعمیر و تقویت بدنه

نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2017)

نام نمایشگاهنمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس (Salon Retro mobile 2017)
تاریخ برگزاری20-24 بهمن 1395(8-12 فوریه 2017)
موضوعات نمایشگاهخودروهای کلاسیک - تولید کنندگان خودرو - بیمه و تعمیرات
محل برگزاریفرانسه - پاریس

زمان برگزاری : ۲۰-۲۴ بهمن ۱۳۹۵(۸-۱۲ فوریه ۲۰۱۷)
محل برگزاری: فرانسه پاریس

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه خودروهای کلاسیک پاریس، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است

درباره این مطلب نظر بگذارید.

نام :  
Salon Retro mobile 2017
تاریخ :  
1395/11/20
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تک ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط