نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی کلن (۲۰۱۷ IDS)

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی کلن (IDS) بزرگترین نمایشگاه تجاری حوزه دندانپزشکی در جهان است. پس از نتایج موفقیت آمیز این نمایشگاه در سال ۲۰۱۵ که شرکت کنندگان آن را فضایی فوق العاده عالی توصیف کردند، چهل و ششمین دوره این نمایشگاه از ۱ تا ۵ فروردین ۱۳۹۶ ( ۲۱-۲۵ مارس ۲۰۱۷) در مرکز نمایشگاه های بین المللی کلن برگزار می‌شود.

نمایشگاه دندان پزشکی IDS طیف کاملی از محصولات دندانپزشکی را در بازار بین المللی عرضه می کند. تمرکز این نمایشگاه بر برقراری و حفظ ارتباط با همکاران، تامین کنندگان و شرکای تجاری است. نمایش زنده و مستقیم محصولات، شما را از جدیدترین فرآیند ها و فناوری های دنیای دندان و دندانپزشکی آگاه می سازد.

بر طبق پیش بینی ها حدود ۱۳۹٫۰۰۰ بازدیدکننده از ۱۵۲ کشور در نمایشگاه صنعت دندانپزشکی IDS 2017 در کلن آلمان حضور می یابند که این میزان ۱۱% افزایش نسبت به دوره گذشته را نشان می دهد. این نمایشگاه همچنین در شمار غرفه داران و فضای نمایشگاهی خود نسبت به دوره پیشین افزایش داشته است. ۲٫۲۰۰ شرکت از ۵۹ کشور طیف ارزشمندی از ابداعات، محصولات توسعه یافته و خدمات خود را در فضایی بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ متر مربع عرضه می کنند.

۸۳ % از بازدید کنندگان دوره قبلی نمایشگاه در شرکت خود نظر مساعدی به خرید از این نمایشگاه داشتند.

 

 

دسته بندی محصولات در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی کلن:

  1. لوازم دندانپزشکی: سیستمهای بصری، انواع دارو، سیستم ها و وسایل قالب گیری، سرنگ و كارتريج هاي بی حس کننده با فرمولهاي مختلف، ابزار روت کانال، تجهیزات پروفیلاکتیک، دستگاه ساكشن، اتوكلاو، كمپرسور، تجهیزات لابراتواری دندانپزشکی، وسایل استرلیزه کردن، لباسهای مخصوص، تجهیزات و اقلام ارتودنسی، قالبهای پیش ساخته، دندانهای مصنوعی، وسائل ساخت دندان، انواع یونیت، دستگاههای تصویربرداری، تجهیزات وتکنولوژی استرلیزه کردن، کلیه لوازم وتجهیزات مورد نیاز مطب، ایمپلنت، کاشت دندان، ساخت دندان، ارتودنسی و جراحی.
  2. آزمایشگاه دندانپزشکی: كليه لوازم و ادوات مربوط به مطب و لابراتوارهای دندانپزشکی اعم از یونیتهای دندانپزشکی، مواد مختلف براي ترميم و بازسازي دندان به ویژه كامپوزيتها، وسايل لازم براي ايمپلنت، پريودونتيكس، بليچينگ، سیستمهای نوردهی، لامپهاي لايت كيور، دستگاه و لوازم تصويربرداري از دندان، فك و صورت در انواع كلاسيك و كامپيوتري، جداکننده، سیستمهای هوای فشرده، مبلمان دندانپزشکی و صندلیهای مخصوص
  3. کنترل و حفاظت در برابر عفونت: قالب های پیش ساخته، دندان های مصنوعی، دارو و مواد ضد عفونی کننده، لباس های مخصوص بیمار، انواع ماسک
  4. خدمات، اطلاعات، ارتباطات و سازماندهی

 

 

غرفه داران نمایشگاه:

- تولید کنندگان، وارد کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات و لوازم دندانپزشکی

- شرکت های خدماتی

- شرکت ها و نهادهای مرتبط با محصولات و فناوری های دندانپزشکی


بازدیدکنندگان نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی آلمان (IDS):

- تاجران بخش دندانپزشکی و دندانسازی

- دندانپزشک ها

- کارکنان جراحی دندان

- مدیران و کارکنان آزمایشگاههای دندان

-شرکت های ارائه دهنده خدمات

- بخش تحقیقات و توسعه دانش دندان

- کارآموزان و دانشجویان دندانپزشکی و رشته های مرتبط

IDS به عنوان پیشروترین نمایشگاه مربوط به حوزه پزشکی و سلامت دندان آخرین فناوری ها و محصولات و روند تحولات بخش پزشکی و تکنولوژی های سلامت دندان را ارائه می دهد. این نمایشگاه، دید جدیدی از بازار این بخش به شما عرضه خواهد کرد. نمایشگاه IDSهمان جایی است که ابداعات مراکز تحقیقاتی بین المللی و آزمایشگاه های دندانپزشکی با هم به رقابت می پردازند.

 

 

نمایشگاه IDS برای شما فضایی فراهم آورده است که :

- محل دیدار با تمام فعالان این صنعت و بازدید و بررسی محصولات بخش پزشکی و سلامت دندان است.

- بازدیدکنندگان آن مدیران و افراد قدرتمند و سطح بالا در این حوزه هستند.

- شمار بازدیدکنندگان آن از آلمان و کشورهای خارجی رو به افزایش است.

- شرکای تجاری از سراسر دنیا را می توان در این رویداد دید.

- در شهر کلن برگزار می شود که شهری نمایشگاهی و پر جنب و جوش از بعد تجاری است.

 

 

در دهه های گذشته، بازار جهانی دندانپزشکی از درمانهای مبتنی بر ترمیم به یک رویکرد پیشگیرانه در حرفه ی دندان پزشکی تغییر یافته است، این تغییر به طور عمده به دلیل افزایش آگاهی از خطرات احتمالی دندانهای درمان نشده برای سلامت کلی افراد و همچنین پیر شدن جمعیت در سراسر جهان و در نتیجه نیاز به حفظ دندانهای طبیعی برای یک عمر، صورت گرفته است.

پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان، شامل اقدامات پیشگیرانه در خانه و جرم گیری توسط متخصصان دندان پزشکی است و آموزش یکی از ارکان مهم بهداشت دهان و دندان در دراز مدت محسوب می شود. در طول IDS 2017، متخصصان دندان پزشکی به ارائه ی جدید ترین و به روزترین تکنیک ها و محصولات خلاقانه در این زمینه خواهند پرداخت.

 

 

شرکت کنندگان آخرین اطلاعات را در مورد محصولات بهداشتی دهان و دندان برای استفاده در خانه و انواع زیادی از ابزارهای جدید از جمله ابزارهای جدید کورتاژ دستی، دستگاه های سونوگرافی و ... دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، ابزارهای تشخیصی نوین برای پیشگیری هدفمند از بیماریهای دهان و دندان و همکاری های میان رشته ای، مانند دوربین داخل دهانی با وضوح بالا، دوربینهایی با فن آوریهای فلورسنت و مادون قرمز و همچنین سیستم های آنالوگ و  دیجیتال رادیوگرافی و توموگرافی کامپیوتری، در IDS به نمایش گذاشته خواهند شد .

در طول این رویداد، شرکت کنندگان فرصت ورود به بحث با متخصصان برجسته در پیشگیری و نمایندگان شرکت های مختلف دستگاه ها و مواد دندان پزشکی را خواهند داشت.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه  IDS 2017 :

آلمان – کلن ( ۱ لغایت ۵ فروردین ۱۳۹۶) (۲۱ تا ۲۵ مارس۲۰۱۷)

در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در تجهیزات دندانپزشکی کلن ۲۰۱۷، خدمات  اخذ ویزا، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید.همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

 

نام :  
2017 IDS
تاریخ :  
1396/01/01
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تفکیکی ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط