نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت ۲۰۱۷ ISH 2017

نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت (ISH) نمایشگاه برجسته جهان در زمینه ترکیب آب و انرژی است که هر دو سال یکبار در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می شود. بیش از ۵۰ سال از اولین دوره نمایشگاه ISH میگذرد و بیست و پنجمین دوره آن امسال در تاریخ ۲۴-۲۸ اسفند ۹۵(۱۴- ۱۸ مارس ۲۰۱۷) در فضایی به مساحت ۲۵۰/۰۰۰ متر مربع در مجتمع نمایشگاهی messe Frankfurt برگزار می شود. این نمایشگاه، بهترین ویترین برای تجهیزات بهداشتی، زندگی هوشمند و راه حل های مبتکرانه ساختمانی است که در غالب ۲۴۰۰ غرفه به علاقه مندان ارائه می شود. ISH 2017 بازتابی از پیشرفت های مثبت در بخش بهداشتی، گرمایش و تهویه مطبوع می باشد. نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت بزرگترین نمایشگاه جهان در زمینه طراحی نوآورانه حمام، تکنولوژی های گرمایش مفید، انرژی و تهویه مطبوع رویدادی به شمار می آید که فعالان این صنعت نباید آن را از دست دهند؛ چرا که می توان از این جایگاه برای تضمین موفقیت کاری نهایت استفاده را برد!

بخش های محصولات نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت ۲۰۱۷:
آب:
در بخش آب این نمایشگاه، غرفه داران با راهکارهایی تحت شعار«آب برای مردم»، درخشان ترین تکنولوژی های مدرن و پایدار را معرفی می کنند که برای روبرو شدن با نیاز های مدرن طراحی شده است. به عبارت دیگر، بخش کاملی از تکنولوژی های پیشرفته تا طراحی آخرین نمونه های تولید شده به نمایش در می آید.
دنیای تکنولوژی تاسیسات:
سیستم لوله کشی مدرن که ایده های اصلی آن ساخت مدولار، تکنولوژی لوله کشی و اتصال هستند به صرفه جویی در پول و زمان کمک می کند و نیز رضایت مشتری را افزایش می دهد. علاوه بر این، نمای جدیدی از لوازم، مواد خام و راه حل های سیستمی در این بخش نمایشگاه ارائه خواهد شد.
تکنیک های جدید لوله کشی بوسیله «تفکر سیستمی» در تکنولوژی تاسیسات تعریف می شوند و صرفه جویی تجاری در زمان و پول را در بخش های مونتاژ پیشنهاد می دهند.
دنیای تکنولوژی تاسیسات عنصر پیوند دهنده بخش آب با بخش انرژی در این نمایشگاه است.

انرژی:
در بخش انرژی، بازدید کننده های تجاری می توانند بخش کلی تکنولوژی های خلاقانه ساختمانی را ببینند. این بخش، خدمات ساختمانی و تکنولوژی، انرژی و سیستم های گرمایشی به روز را در ارتباط با انرژی های تجدید پذیر از قبیل تبدیل انرژی حرارتی خورشیدی را نشان می دهد.
در نمایشگاه ISH، تکنولوژی تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش تحت عنوان ایرکانتک«Aircontec» نمایش داده می شوند. و همچنین صنعت راه حل های پایدار شامل پمپ های گرمائی برای گرمایش و سرمایش، سیستم های تهویه مطبوع خورشیدی و تکنولوژی های بازیابی گرما در این نمایشگاه ارائه می شوند.

آمار و ارقام نمایشگاه ISH آلمان ۲۰۱۵:
• ۹۷ درصد بازدید کنندگان از نتیجه بازدیدشان راضی بودند.
• حدود ۴۰ درصد بازدید کنندگان از خارج از آلمان شرکت کردند.
• بیش از نیمی از بازدید کنندگان در جایگاه های مدیریتی بودند.

نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت (ISH 2017)

نام نمایشگاهنمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت (ISH 2017)
تاریخ برگزاری24-28 اسفند 95(14- 18 مارس 2017)
موضوعات نمایشگاهآب - انرژی - تاسیسات - تهویه مطبوع
محل برگزاریآلمان - فرانکفورت
در پایان گفتنی است که شما می توانید برای شرکت در نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت ، خدمات اخذ ویزای شینگن، رزرو هتل و صدور بلیط را از ما بخواهید. همچنین در صورت تمایل به ثبت نام به صورت گروهی، پیشواز این آمادگی را دارد تا تور اختصاصی برای شما برگزار نماید.

1 Response

  1. موفق باشید
نام :  
ISH 2017
تاریخ :  
1395/11/24
قیمت ویزا :
ارائه خدمات تک ویزا، بلیط، هتل

رزرو :

نام و نام خانوادگی *

شماره تماس *

ایمیل شما (الزامی)

نوع درخواست

 ویزا  هتل  بلیط

تماشا کنید: نمایشگاه صنایع غذایی آنوگا