جزایر قناری

تور تابستانه جزایر قناری

جزایر قناری که از مجموع هفت جزیره در اقیانوس اطلس تشکیل شده، بخشی از خاک اسپانیاست و مردم آن ملیت اسپانیایی دارند. دو جزیره مهم این مجموعه جزایر تنه ریف و گرن کاناری هستند.

شهر لاس پالماس که در گرن کاناری واقع شده پایتخت مجموعه جزایر قناری است که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است.

 جزیره تنه ریف از هفت شهر تشکیل شده که سانتاکروز در شرقی ترین قسمت جزیره مهم ترین و بزرگ ترین شهر آن است.
جزایر قناری آب و هوایی مشابه یکدیگر دارند و در تمامی فصول سال، آب و هوای جزیره ها بهاری است. در تابستان دمای هوا نهایتا به  ۲۴-۲۵ درجه ی سانتی گراد می رسد و در فصل زمستان ۷ تا ۸ درجه خنک تر می شود.

بیشترین ورود به جزایر قناری از طریق فرودگاه های تنه ریف و گرن کاناری است. تنه ریف دو فرودگاه رینا سوفیا در جنوب و لوس رودئوس در شمال جزیره را در خود جای داده و از هر دوی آنها اتوبوس و تاکسی برای رفتن به شهرهای جزیره هست. تنها فرودگاه گرن کاناری در شرق جزیره قرار گرفته لاس پالماس حدود نیم ساعت فاصله دارد.

در سانتاکروز و چه در لاس پالماس معمولا توریست ها ترجیح می دهند در مناطق نزدیک به دریا اقامت د اشته باشند، بنابراین تعداد مراکز تفریحی و هتل ها در این قسمت از جزیره ها بیشتر است و امکان بازی های آبی نیز در اقیانوس آتلانتیک مهیاست.
شاید بتوان گفت جزایر قناری رویایی ترین جای جهان برای گشت و گذار است. پیاده روی در کوچه های سنگ فرش و تپه های سرسبز و استراحت در سایه درختان پهن برگ را می توان از آرامبخش ترین اتفاقات در طول سفر به جزایر قناری دانست. شاید به همین دلیل اداره ی گردشگری اسپانیا  در دعوت نامه های سفر به جزایر قناری  شعار تبلیغاتی "دوباره جوان شوید" استفاده می کند.

یکی از جاذبه های دیدنی تنه ریف آتش نشان ال تیده است که سومین آتشفشان فعال و بزرگ در دنیاست و در سال ۲۰۰۷ در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. تورهای آب درمانی اطراف ال تیده بسیار پرطرفدار هستند. در این منطقه از جزیره روستای کوهستانی آناگا برای کسانی که اهل ورزش هستند می تواند بسیار رضایت بخش باشد. هوا در ارتفاعات کمی سردتر است و بهتر است لباس گرم همراه داشته باشید. 

تور تابستانه جزایر قناری

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است

درباره این مطلب نظر بگذارید.

به روز باشید
اطلاع از آخرین نمایشگاه ها
لذت ببرید
دیدنی های سراسر دنیا را بشناسید
اولین باشید
اطلاع از جدیدترین تورهای اروپایی
تخفیف بگیرید
از آفرهای ویژه هر تور لذت ببرید
عضویت در خبرنامه
با تشکر از ثبت نام شما... لینک تکمیل ثبت نام به ایمیل شما ارسال شد برای تکمیل ثبت نام روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.